Kredyt hipoteczny na budowę domu

Budowa domu to marzenie wielu osób. To także ogromne wyzwanie: finansowe i logistyczne. Dla wielu osób realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa wyłącznie po uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Masz za sobą już dwie lub trzy decyzje odmowne z banku? Instytucja finansowa zaproponowała Ci kredyt z bardzo wysoką marżą? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić! Możesz zostać naszym klientem, jeśli jesteś z województwa pomorskiego, szukasz zewnętrznego źródła finansowania umożilwiającego budowę domu i inni pośrednicy nie dają Ci szans na uzyskanie kredytu, mimo odpowiednio wysokiego wkładu własnego i udokumentowanych dochodów.

Co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz szukać źródła finansowania budowy domu?

Budowa na kredyt to rzeczywistość wielu polskich rodzin. Ceny nieruchomości, materiałów budowlanych, gruntów i roboczogodzin pracy fachowców stale rosną. Trudno więc zgromadzić cały kapitał niezbędny do budowy i wykończenia nieruchomości. Koszt budowy domu zależy od wielu czynników m.in. technologii, powierzchni użytkowej i materiałów budowlanych. Do określenia, jakich środków potrzebujesz, niezbędny będzie kosztorys budowlany uwzględniający m.in. zakup projektu budowlanego, koszty budowy konstrukcji i dachu, stolarki zewnętrznej oraz wykończenia wnętrza.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu.

Jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania budowy nieruchomości jest kredyt hipoteczny. Bank, najczęściej w kilku transzach, wypłaca klientowi środki niezbędne do przeprowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. Kredytobiorca oddaje pożyczone środki wygodnych ratach. Powstała nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które posiadają własną działkę budowlaną, jak i tych, które dopiero planują zakup działki i postawienie na niej nieruchomości. Klienci, którzy szukają środków na realizację obu celów jednocześnie, mogą skorzystać z rozwiązania, które uwzględnia obie potrzeby.

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, które chcą zbudować dom jednorodzinny, bliźniak lub szereg. Obsługujemy wyłącznie klientów z województwa pomorskiego. Dzięki temu mamy lepszą kontrolę nad całym procesem i możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość obsługi na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Co jest dla nas najistotniejsze? Odpowiednio wysoki wkład własny oraz udokumentowane źródło dochodu. Niski scoring, dochód mieszany (jeśli przeważa w nim waluta PLN) czy świeże zatrudnienie nie są dla nas przeszkodą w pozyskaniu kredytu pod budowę domu.

Mamy 100% przyznawalności kredytów w obrębie składanych przez nas wniosków. Dlatego jeśli podczas rozmowy telefonicznej usłyszysz: „zrobimy to”, możesz mieć pewność, że już niedługo rozpoczniesz budowę wymarzonego domu.
    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.