Kredyty hipoteczne indywidualne

Mieszkasz w województwie pomorskim? Potrzebujesz kredytu hipotecznego, ale masz już kilka decyzji odmownych w różnych bankach? Tradycyjni pośrednicy nie dają Ci szans na uzyskanie kredytu lub straszą wysoką marżą? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Co nas wyróżnia? Niestandardowa procedura składania wniosków i elastyczne podejście do klienta. O tym, czy kredyt zostanie przyznany, decydują ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, a nie automatyczny system scoringowy. Umożliwiamy realizację marzeń o budowie domu lub zakupie mieszkania tym, którym tradycyjni pośrednicy nie dają szans.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt indywidualny.

Kredyty hipoteczne na działkę budowlaną

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych dla osób indywidualnych przeznaczonych na zakup działki budowlanej na terenie województwa pomorskiego. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży i autorskim sposobie analizy możliwości przyznania kredytu. Cechują nas: elastyczność, rzetelność i skuteczność. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu kredytowego: od pierwszego kontaktu po podpisanie umowy kredytowej z bankiem.

Wypełnij wniosek

Kredyty hipoteczne na działkę budowlaną
Kredyty hipoteczne na zakup mieszkania

Kredyty hipoteczne na zakup mieszkania

Z naszej oferty mogą skorzystać także klienci indywidualni, którzy planują sfinansować zakup mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Masz na oku wymarzone mieszkanie i podpisaną umowę przedwstępną? Otrzymałeś decyzję odmowną i obawiasz się, że zadatek przepadnie? Pomożemy Ci szybko uzyskać kredyt hipoteczny, zanim stracisz wpłacone pieniądze.

Wypełnij wniosek

Kredyty na wykończenie, remont lub rozbudowę nieruchomości

Procesujemy także wnioski o kredyty dla osób indywidualnych, które posiadają już nieruchomość, ale chciałyby ją wykończyć, wyremontować lub rozbudować, posługując się finansowaniem zewnętrznym. Wyremontowane lub wykończone mieszkanie może wpłynąć na poprawę standardu mieszkaniowego kredytobiorcy lub stać się źródłem dochodu pasywnego.

Wypełnij wniosek

Kredyty na wykończenie, remont lub rozbudowę nieruchomości
Kredyt hipoteczny na budowę domu
Kredyt hipoteczny na budowę domu 2

Kredyt hipoteczny na budowę domu

 • Do osób, które planują zakup działki budowlanej lub nieruchomości na terenie województwa pomorskiego (a także jej remont, rozbudowę lub wykończenie);
 • Do osób, które starały się o kredyt hipoteczny, ale otrzymały kilka decyzji negatywnych, mimo posiadania odpowiednio wysokiego wkładu własnego oraz zaświadczenia o dochodach;
 • Do osób, które mają negatywne doświadczenia z tradycyjnymi pośrednikami;
 • Do osób, którym zależy na szybkim i transparentnym procesie kredytowym. Szanujemy czas naszych klientów, załatwiając wszelkie formalności online. Zaprosimy Cię na spotkanie, gdy będziemy mieć pewność, że kredyt dla osób indywidualnych zostanie przyznany.

Nasza oferta jest skierowana do Ciebie, jeśli planujesz sfinansować budowę domu za pomocą kredytu hipotecznego, ale nie chcesz przepłacać na wysokiej marży nałożonej przez bank z powodu dużego ryzyka kredytowego. Jeżeli masz odpowiedni wysoki wkład własny oraz udokumentowane źródło dochodu, znajdziemy dla Ciebie ofertę, dzięki której przez cały okres kredytowania możesz zaoszczędzić na odsetkach nawet do 300 tysięcy złotych PRZY KREDYCIE NA POZIOIMIE 500TYŚ Współpracujemy z bankami, które oferują naszym klientom kredyty indywidualne na atrakcyjnych warunkach.

Wypełnij wniosek

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Zostaw swoje dane w formularzu, a oddzwonimy!
  Zostaw swój nr telefonu.

  Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

  Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

  * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.