Kredyty hipoteczne Puck

Myślisz, że nie masz szansy na kredyt hipoteczny na dom, mieszkanie lub działkę w województwie pomorskim? Tradycyjni doradcy nie są w stanie wynegocjować dla Ciebie dobrych warunków kredytowania? Kilka negatywnych decyzji z banku, niski scoring czy wpis w KRD nie stanowią dla nas przeszkody. Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Udowadniamy, że kredyty hipoteczne w Pucku są dostępne zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Wystarczy nam jedna rozmowa telefoniczna, aby powiedzieć: „zrobimy to”. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Działamy skutecznie, negocjując w imieniu klienta najlepsze warunki finansowania, i elastycznie, szukając rozwiązań odpowiadających na potrzeby danego kredytobiorcy. Kompleksowo przeprowadzamy cały proces uzyskania finansowania – od pierwszej rozmowy telefonicznej do momentu podpisania umowy z bankiem. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. W prosty sposób tłumaczymy skomplikowane zagadnienia związane z kredytem.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu.

    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.