Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu

Planujesz kupno domu lub mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego? Tradycyjni pośrednicy po 2 lub 3 odmowach z banków nie dają Ci szans na pozytywną decyzję? Chcesz uniknąć wysokiej marży nałożonej przez analityka bankowego ze względu na duże ryzyko kredytowe? Jeśli potrzebujesz środków na zakup nieruchomości na terenie województwa pomorskiego, sprawdź naszą ofertę.

Kredyt hipoteczny na zakup domu lub mieszkania po kilku decyzjach odmownych – czy jest możliwy?

Kredyt hipoteczny jest jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania zakupu domu lub mieszkania. Kupno nieruchomości pozwala na realizację celów prywatnych i zawodowych. Daje także większe poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w porównaniu do wieloletniego wynajmu. Kredyt hipoteczny na zakup domu lub mieszkania to zobowiązanie długoterminowe, nierzadko na 25, a nawet 30 lat. Dlatego banki wnikliwie weryfikują potencjalnych kredytobiorców, posługując się różnymi algorytmami. Wiele wniosków, procesowanych m.in. przez tradycyjnych pośredników, zostaje odrzuconych. Po wygaśnięciu umowy przedwstępnej przepada nie tylko wymarzony dom lub mieszkanie, ale także wpłacony zadatek. Jeśli podobna historia przydarzyła się Tobie, zadzwoń!

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu.

Od 2010 roku pomagamy klientom realizować marzenia o własnych czterech kątach. Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy kilkukrotnie usłyszeli, że kredytu nie da się zrobić ze względu na niski scoring w BIK, mieszany/walutowy lub nieakceptowany przez banki dochód. My udowadniamy, że pozyskanie środków jest możliwe.

Jak pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu na zakup domu lub mieszkania?

Współpracujemy z grupą banków, która oferuje naszym klientom atrakcyjne warunki kredytowania (ostateczne warunki, na jakich zostanie udzielony kredyt, są uzależnione m.in. od Twojej zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu). Niezależnie od tego, czy planujesz zakup mieszkania w Trójmieście, czy domu poza aglomeracją trójmiejską, ale na terenie województwa pomorskiego, możesz liczyć na naszą pomoc w przygotowaniu wniosku kredytowego i sfinalizowaniu transakcji.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych. Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Działamy szybko i skutecznie, szanując czas naszych klientów. Dlatego wystarczy nam tylko jedna rozmowa telefoniczna, aby ocenić, czy kredyt zostanie przyznany. Składane przez nas wnioski mają 100% przyznawalności. Dlatego, jeśli otrzymasz od nas potwierdzenie, że przeprowadzimy Cię przez cały proces, możesz mieć pewność, że pieniądze wpłacone jako zadatek przy podpisywaniu umowy przedwstępnej nie przepadną.

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.