Kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej

Jesteś osobą prywatną i planujesz budowę domu jednorodzinnego, bliźniaka lub szeregu? Jeśli nie dysponujesz kapitałem umożliwiającym Ci sfinansowanie tak dużej inwestycji, ale masz odpowiednio wysoki wkład własny, możesz kupić działkę budowlaną za pomocą kredytu hipotecznego. Pomożemy Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach, nawet jeśli masz za sobą kilka decyzji odmownych z różnych banków. Naszą ofertę kierujemy do osób z województwa pomorskiego szukających sposobu finansowania zakupu działki budowlanej pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną.

Kto i na jakich warunkach może otrzymać kredyt hipoteczny na zakup działki?

Potencjalny kredytobiorca musi wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową i posiadać wymagany przez instytucję finansową wkład własny. Do wniosku należy dołączyć także komplet dokumentów, wśród których nie może zabraknąć m.in. dokumentu potwierdzającego status działki. Konieczna będzie także decyzja o warunkach zabudowy lub obowiązującym planie miejscowym zagospodarowania terenu, aktualny wypis i wyrys z rejestru gruntów, a także dokument poświadczający, że działka należy do osoby sprzedającej. W przypadku kredytu hipotecznego na zakup gruntu zabezpieczeniem pożyczki staje się działka, na której w przyszłości ma powstać inwestycja budowlana.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej.

Kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej

Planujesz zakup gruntu i budowę domu? Składając do banku wniosek o kredyt hipoteczny na działkę budowlaną poprzez firmę MB Consulting, możesz dostać kredyt nie tylko na zakup gruntu, ale także budowę nieruchomości, znacznie przyspieszając zakończenie całego procesu. Średnia cena gruntów w województwie pomorskim stale rośnie, zwłaszcza w atrakcyjnych lokalizacjach. Dlatego, jeśli planujesz zakup działki budowlanej, nie warto czekać. Kupno gruntu pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną to sposób na inwestycję kapitału.

Czy możliwy jest kredyt na kupno działki po otrzymaniu kilku decyzji odmownych w bankach?

Każdy bank ma nieco inne wymagania dotyczące wkładu własnego, wieku czy formy zatrudnienia potencjalnego kredytobiorcy. Wiele osób rezygnuje z zakupu działki budowlanej ze względu na podważane lub nieakceptowane dochody, niski scoring lub negatywny BIK czy wpis w bankowym rejestrze.

W MB Consulting od 2010 roku specjalizujemy się w tzw. trudnych kredytach. Pomagamy klientom, którym żaden tradycyjny pośrednik nie dawał szans na uzyskanie finansowania na zakup działki budowlanej.

Jesteś osobą prywatną i chcesz pozyskać kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej w województwie pomorskim? Masz już kilka decyzji odmownych w różnych bankach? Zostaw swój telefon lub adres e-mail w formularzu, który znajdziesz w zakładce kontakt, a oddzwonimy. Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, aby ocenić Twoje szanse na uzyskanie kredytu. Szanujemy Twój czas! Na pierwszą rozmowę w biurze zaprosimy Cię, gdy bank wyda wstępną akceptację. Wszelkie formalności załatwiamy online.
    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.