Kredyt hipoteczny na remont/wykończenie mieszkania i domu

Planujesz remont otrzymanej w spadku nieruchomości? Potrzebujesz środków na wykończenie zakupionego mieszkania? A może ze względu na nową sytuację rodzinną zamierzasz rozbudować dom? Jeśli nie możesz zrealizować swoich planów ze względu na wysoką marżę lub kilka decyzji odmownych w różnych bankach, skontaktuj się z nami. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, pomożemy Ci zrealizować zamierzony cel.

Kredyt hipoteczny na wykończenie mieszkania

Nieruchomość w stanie deweloperskim wymaga sporych nakładów finansowych. To znaczy, że zostały w niej wykonane wszelkie prace związane m.in. z ociepleniem, doprowadzeniem przyłączy i przygotowaniem do prac wykończeniowych, ale dom lub mieszkanie nie nadają się jeszcze do zamieszkania. Konieczne będzie m.in. ułożenie podłóg, glazury, malowanie ścian, sufitów, montaż drzwi wewnętrznych, instalacji sanitarnej, gniazdek, włączników czy wykończenie schodów. Prace glazurnicze, elektryczne i malarskie najczęściej powierzamy fachowcom. Zakup dobrej jakości materiałów budowlanych i opłacenie fachowców, którzy doprowadzą dom lub mieszkanie do stanu umożliwiającego wprowadzenie się, to duży wydatek. Dlatego bardzo często nasi klienci decydują się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Ze względu na to, że puste mieszkanie generuje dodatkowe koszty, wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny z remontem, aby jak najszybciej doprowadzić mieszkanie lub dom do stanu umożliwiającego lokatorom zamieszkanie w nim.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na remont/wykończenie mieszkania i domu.

Kredyt hipoteczny na remont lub rozbudowę domu

Kredyt hipoteczny na remont lub rozbudowę domu

Kredyt hipoteczny jest także popularnym sposobem finansowania remontu lub rozbudowy domu. Trudno przewidzieć, w jakim momencie życia odziedziczymy nieruchomość – czy będzie nas stać na jej gruntowny remont pozwalający na zamieszkanie, sprzedaż lub wynajem? Wiele osób w obliczu problematycznego spadku decyduje się na kredyt hipoteczny, aby jak najszybciej czerpać profity z odziedziczonej nieruchomości np. dochód pasywny.

Gruntowny remont lub rozbudowa domu mogą być konieczne ze względu na nową sytuację rodzinną czy zawodową. Kredyt hipoteczny może być rozwiązaniem, gdy okazuje się, że dotychczasowy standard mieszkania okazuje się niewystarczający.

Komu pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na remont, rozbudowę lub wykończenie mieszkania?

Dwie lub trzy decyzje odmowne w kilku bankach nie oznaczają konieczności rezygnacji z planów remontowo-inwestycyjnych. Zadzwoń do nas, a otrzymasz jasną informację: „zrobimy to” lub: „zrobimy to, jeśli…” i wskażemy konkretne cele, które należy spełnić, aby otrzymać środki z banku. Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania kredytu, szanując Twój czas. Na pierwszą rozmowę zaprosimy Cię dopiero po wstępnej akceptacji wniosku przez bank.
    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.