Kredyty hipoteczne Gdańsk, Gdynia, Sopot

Własny dom lub mieszkanie to marzenie wielu osób, które trudno zrealizować bez wsparcia finansowego. Dlatego wiele osób z Gdańska, Gdyni lub Sopotu decyduje się na kredyty hipoteczne. To długoterminowe zobowiązanie, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Długi okres kredytowania (zazwyczaj 25-30 lat) ma umożliwić kredytobiorcy wygodną spłatę zadłużenia. Wystarczy więc wypełnić odpowiednie formularze i poczekać na pozytywną decyzję? Nie zawsze! Pierwsza odmowa przynosi rozczarowanie. Druga, trzecia lub kolejna wpływa na porzucenie marzenia o zakupie własnego domu lub mieszkania. Czy warto rezygnować? Udowadniamy, że nie! Oferujemy wsparcie osobom prywatnym i klientom biznesowym.

Czy do uzyskania kredytu hipotecznego potrzebuję wsparcia specjalisty?

Bank, zanim przyzna wnioskującemu kwotę na zakup działki lub nieruchomości, sprawdza, czy kredytobiorca będzie w stanie spłacać zadłużenie w terminie. Każda instytucja finansowa ma nieco inną politykę kredytową i akceptuje różne ryzyko. Powodów odmowy może być wiele, ale instytucje finansowe najczęściej ograniczają się do lakonicznego stwierdzenia: „zbyt duże ryzyko kredytowe”. Tam, gdzie tradycyjny doradca rozkłada ręce, zaczynają pracę nasi eksperci. Zerowy BIK, historyczne opóźnienia, kilka decyzji odmownych czy liczne zapytania kredytowe nie są dla nas przeszkodą, jeśli zostaną spełnione inne kluczowe warunki.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu.

Skutecznie pomagamy naszym klientom uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu, działki budowlanej lub mieszkania. Wszystkie wnioski są rozpatrywane pozytywnie. 100% przyznawalność to gwarancja, że warto powierzyć nam swoje marzenie o zakupie nieruchomości.

Jak działamy?

Szybko

Jesteśmy w stanie ocenić, czy otrzymasz kredyt podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, zanim dostarczysz komplet dokumentów – wiemy, że na tym etapie czekasz przede wszystkim na zapewnienie: zrobimy to!

Transparentnie

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z kredytem. Nasze działania są jawne i zgodne z prawem.

Elastycznie

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. W liberalny sposób podchodzimy do wpisów w BIK czy KRD. Procesujemy wnioski świeżo zatrudnionych lub osób posiadających część dochodu w innej walucie niż PLN.

Kompleksowo

Bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym. Składamy dokumenty i negocjujemy najlepsze warunki. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesowania wniosku – od pierwszego kontaktu do chwili podpisania umowy kredytowej.

Jak uzyskać kredyt hipoteczny na działkę, dom lub mieszkanie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie?

Zakup nieruchomości to wieloetapowy proces, który wymaga wiedzy i zaangażowania. Działki, domy i mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu szybko znikają z rynku. Dlatego nie warto czekać! Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zadzwoń pod numer +48 531 842 888 lub wypełnij krótki formularz w zakładce kontakt, a oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.