Kredyty hipoteczne Wejherowo

Własny dom lub mieszkanie to marzenie wielu osób, które trudno zrealizować bez Planujesz zakup domu, mieszkania lub działki budowlanej w Wejherowie? Szukasz źródła finansowania inwestycji, ale bank kilkukrotnie odmówił Ci udzielenia kredytu hipotecznego? Zapraszamy do kontaktu! Działamy szybko, kompleksowo i elastycznie. 100% procesowanych przez nas wniosków otrzymuje decyzję pozytywną.

Tradycyjni doradcy rozkładają ręce? Naszym specjalistom wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, aby ocenić Twoje szanse na uzyskanie finansowania. Bazujemy na autorskim procesie analizy możliwości przyznania kredytu, który udało nam się wypracować dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze bankowym. Udowadniamy, że kredyty hipoteczne w Wejherowie można uzyskać na atrakcyjnych warunkach, nawet w momencie gdy banki dokręcają śrubę kredytobiorcom. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które są zainteresowane kupnem domu lub mieszkania, jak i klientów biznesowych, którzy planują zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu.

    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.