Kredyty hipoteczne Władysławowo

Negatywna decyzja kredytowa nie musi oznaczać zamknięcia drogi do zakupu własnego domu, mieszkania lub działki budowlanej. Masz niski scoring, wpis w KRD lub część dochodu w walucie innej niż PLN? A może bank oferuje Ci bardzo wysoką marżę ze względu na duże ryzyko kredytowe? Specjalizujemy się w trudnych kredytach! Nasz zespół tworzą osoby, które przez wiele lat pracowały w sektorze bankowym i zdobywały doświadczenie w spółkach giełdowych. Dzięki temu wypracowaliśmy własne know-how, które umożliwia nam szybką, transparentną i elastyczną pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup działki budowlanej, domu czy mieszkania (zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego).

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, negocjując w imieniu naszych klientów najlepsze warunki kredytowania. Procesujemy wyłącznie wnioski, co do których jesteśmy pewni, że otrzymają decyzję pozytywną. Mamy 100% skuteczność! Naszą usługę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc uzyskać kredyt hipoteczny we Władysławowie.

Skontaktuj się z nami!

531 842 888

Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu.

    Zostaw swój nr telefonu.

    Usługa wyłącznie dla klientów z woj. Pomorskiego chcących sfinansować zakup nieruchomości.

    Wszystkie pola muszą zostać zaznaczone / wypełnione.

    * Podane dane osobowe są przetwarzane przez MB Consulting zgodnie z art.23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wysłania formularza. Składającemu zamówienie przysługuje prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez MB Consulting znajdziesz w sekcji Polityka prywatności.